’90’lı yıllarda Barbie filmi çekmek istedim ama bana güldüler!’

Margot Robbie ve Ryan Gosling’in başrolünde yer aldığı ‘Barbie’ filmi, tüm dünyada bir fenomen haline geldi. Yönetmen Greta Gerwig’e ‘en büyük açılış hasılatını elde eden kadın yönetmen’ ünvanını kazandıran ‘Barbie’, gişede 1.4 milyar dolarlık bir hasılat elde etti.

Altın Küre’de ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde birçok dalda kazanan film olan ‘Barbie’nin, Oscar’ların da güçlü adaylarından biri olacağını düşünülüyor.

Yönetmen koltuğunda Paul Verhoeven’in oturduğu Temel İçgüdü’de canlandırdığı ‘Catherine Tramell’ karakteriyle hafızalarda yer eden Sharon Stone, ‘Barbie’ ile ilgili çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.

“NE KADAR ÇOK YOL KAT ETTİK”

1990’lı yıllarda ‘Barbie’ filmi çekmek istediğini söyleyen 65 yaşındaki aktris, Warner Bros. stüdyo tarihinin en çok kazanan yapımının oyuncularından America Ferrara’nın Instagram hesabına yazdığı yorumda şu ifadeleri kullandı:

90’larda ‘Barbie’ filmi fikriyle geldiğimde stüdyoda bana gülmüşlerdi. Ne kadar çok yol kat ettik! Cesaretiniz ve dayanıklılığınız için teşekkürler hanımlar.

‘BARBIE’ KONUSUNDA BAŞARISIZ OLAN TEK ÜNLÜ DEĞİL!

Öte yandan Sharon Stone, bir ‘Barbie’ filmini hayata geçirmeye çalışan ve başarısız olan tek ünlü isim değil. Robbie ile Gerwig’den önce Anne Hathaway ile Amy Schumer’ın da bir Barbie filmi çekmek istediği ancak Mattel şirketi ile anlaşamadığı ortaya çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir