Boşanan ünlü çiftin kızı ‘biraz’ asi çıktı… Artık saçıyla uğraşmasına gerek kalmadı

Shiloh, önceleri bu kadar ünlü bir ailenin kızı olduğu için daha doğmadan merak uyandırdı. Zaman geçtikçe güzelliğiyle dikkat çekti. Son dönemde ise giyimi kuşamı özellikle de saç modeliyle gündemde. Hemen hatırlatalım Shiloh, geçen yıl saçlarını kısacık kestirdi daha doğrusu kazıttı. Bir de üstüne pembeye boyattı.

Şimdi gösteri dünyasında onun izinden giderek saçını kazıtan bir ünlü çocuğu daha var…. O da bugüne kadar fazla uzatmasa da yine de omuzlarına yaklaşan uzunlukta saçlarıyla dikkat çekiyordu.

Ama önceki gün Los Angeles sokaklarında objektiflere takıldı ve görüntüsüyle herkesi şaşırttı. Çünkü genç kız saçlarını tıpkı Shiloh gibi hatta ondan daha fazla kazıtmıştı.

SAÇLARINI KAZITTI
Bu ünlü çocuğu, Ben Affleck ile eski eşi Jennifer Garner’ın “iki numaralı” kızı Seraphina… 15 yaşındaki Seraphina Affleck, önceki gün okul servisini beklerken görüntülendi. Zaten yeni saç modeli de bu sayede ortaya çıktı.

Kot pantolonu, sweatshirt’ü, kulaklıkları ve elindeki su şişesiyle servisini bekleyen Seraphina, paparazzinin kendisini görüntülemesinden çok da memnun olmadı.

Çok küçük yaşlarından bu yana anne ve babasından dolayı ilgi odağı olan Seraphina belli ki bu duruma çok da alışamamıştı.

Seraphina Affleck, okul servisini annesiyle birlikte bekledi. Üzerinde spor kıyafetleri olan Jennifer Garner, kızını öperek okul servisine bindirdi ve uğurladı.

Jennifer Garner, kızını okul servisinin durağına kadar kendi aracıyla getirdi. Sonra da onu öperek okula uğurladı. 

Seraphina’nın saçları kazıtana kadar biraz daha uzundu. Genç kız, babasına olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

51 yaşındaki Garner ile eski eşi Ben Affleck’in, Seraphina dışında 18 yaşında Violet adında bir kızı ile 11 yaşında Samuel adında bir de oğlu bulunuyor.

ANNESİ PAZARA BİLE MAKYAJSIZ GİTMİYOR 
Hollywood’un göz önünde ünlülerinin çocuklarına biraz daha bakalım. Onların şöhreti nedeniyle kamera karşısında büyüyen çocukları da onlara yönelen ilgiyi paylaşıyor. Ünlü çocuklarından bazıları gayet gösterişli tam da Hollywood tarzı görünüm sergilerken bazıları da sanki ünlü ailelerine inat bambaşka bir giyim tarzı benimsiyor.

Şöyle bir bakalım anne ve babalarına özenen giyim kuşam tercih edenlerle bunun tam tersini yapanlara.

Bu konuda en çarpıcı örnekler Jennifer Garner, Jennifer Lopez ve Angelina Jolie’nin kızları. Anneleri basit bir alışverişe bile giderken gayet düzenli giyinen, bakımlı görünen bu çocuklar onların tam tersi… Biraz daha dağınık, biraz daha kendine özgü. Yani onların kendi tarzları var ve örnek aldıkları kişiler anneleri değil.

Ben Affleck’in eski eşi Jennifer Garner’dan dünyaya gelen küçük kızı Seraphina’nın durumu böyle. Bir de şimdiki eşi Jennifer Lopez’in eski eşi Marc Anthony’den dünyaya gelen ikizlerinden kız olanı Emme’ye bakalım.

Hemen söyleyelim onu tanımayan kimse Lopez gibi pazara giderken bile şık giyinen bir ünlünün kızı olduğunu aklına bile getirmez.

Annesi Lopez ne kadar özenli giyiniyorsa Emme de bir o kadar tam tersi. O da Seraphina gibi 15 yaşında. Gelecekte nasıl giyinecekleri bilinmez ama ikisi de bazı yaşıtları gibi kendi modalarını yaratmış durumda.

Jennifer Lopez’in eski eşi Marc Anthony’den dünyaya gelen ikizlerinden Emme’nin tarzı annesinden çok farklı. Genç kızın tercihi rahatlıktan yana. 

O ÇOKTAN TARZINI OLUŞTURDU
Ama gösteri dünyasının “en aykırı kız çocuğu” denilince akla gelen ilk isim ne Seraphina ne de Emme.

Bu konuda kimse Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin ilk biyolojik çocuğu Shiloh’nun eline su dökemez. Çünkü 17 yaşındaki Shiloh bu konuda kelimenin tam anlamıyla bir fenomen.

Bütün çocukluğunu ağabeylerine özenerek şortlar, tişörtler içinde ve kısa saçlarıyla geçiren Shiloh, önceki yıl annesi ve diğer kardeşleriyle katıldığı bir galada herkesi şoke etmişti.

Shiloh, Angelina Jolie’nin Eternals filminin galasında kırmızı halıya çıktı. Jolie’nin diğer yanındaki Zahara her zamanki gibi şık bir giysi seçmiş ve yaşına göre çok hafif bir makyaj yapmıştı. Ama zaten herkes gelecekte bir moda tasarımcısı olmayı hedefleyen Zahara’nın bu tarzına alışkındı.

O galada annesini bile gölgede bırakan kişi ise Shiloh oldu. Çünkü ilk kez uzattığı saçlarını ördürmüş, üstüne üstlük elbise bile giymişti. Hatta yüzündü çok hafif bir makyaj da vardı. Genç kız o galaya ve aynı filmin ondan sonra yapılan bütün galalarına damgasını vurdu.

Tam herkes artık Shiloh’nun yeni tarzını benimsemişken bu kez bu yılın başlarında kazıttığı saçlarıyla objektiflere yakalandı. Birkaç ay önce de kazıttığı saçlarını pembeye boyadığı görüldü.

Belli ki Shiloh, annesi Angelina Jolie’nin onun yaşlarındaki halinden çok farklı bir tarz belirlemişti kendisi için.

Jolie de gençlik yıllarında bir ara saçını kısacık kestirmişti. Ama yine de kızından daha özenli ve daha dikkat çekici şekilde giyiniyordu.

?

Shiloh’yu annesinin oynadığı Eternals filminin galasına elbiseyle katılınca herkes onun artık tarzını değiştirdiğini sandı… Ama yanıldı. 

BELKİ ANNESİ ONU KENDİ YERİNE HAZIRLIYOR
Böyle annesini örnek alanlardan biri de top model Alessandra Ambrosio’nun kızı Anja Mazur. Ambrosio’nun eski nişanlısı Jamie Mazur’dan dünyaya gelen iki çocuğundan biri olan Anja henüz 13 yaşında.

Ama daha şimdiden fotoğrafçıların ilgi odağı olmuş durumda. Bütün hayatını böyle geçiridği için de bu konuda herhangi bir rahatsızlık duymuyor genç kız. Bazılarının “yaşına göre iddialı” diye nitelendirdiği kıyafetleriyle sık sık objektflere takılıyor.

Belli olmaz.. Belki de Alessandra Ambrosio’nun da kızı için bazı planları vardır. Belki o da tıpkı daha üst kuşaktan meslektaşları Cindy Crawford ve Heidi Klum gibi podyumdaki yerini kızına bırakmayı amaçlıyordur.

KÜÇÜCÜKKEN MODA İKONU OLMUŞTU
Gelelim bir başa ünlü çocuğuna Tom Cruise ile Katie Holme’un evliliğinden dünyaya gelen tek kızı Suri artık 17 yaşında. Onun durumu biraz daha değişik.

Çünkü Suri daha küçücük bir çocukken bir moda ikonuna dönüşmüştü Ünlü modacıların imzasını taşıyan kıyafetleriyle sokaklarda dolaşırdı. Topuklu ayakkabıları ve onlara uygun çantaları da bir yana. Hatta anne ve babası bu yüzden eleştiri bile alıyordu sık sık.

Aradan yıllar geçti Suri artık bir genç kız oldu. Genelikle annesiyle New York sokaklarında görüntülenen Suri, Katie Holmes’un giyim tarzından etkilendiğini gözler önüne seriyordu bir süre boyunca. Belki de Holmes kızının kendisiyle uyumlu giyinmesi için belli bir çaba harcıyordu.

Ama artık sokaklarda yalnız başına ya da arkadaşlarıyla görüntülenen Suri’nin daha farklı bir tarza yöneldiği görülüyor. Ama dikkatle bakıldığında Suri’nin fiziksel açıdan çok benzediği annesinden ilham aldığını söylemek yanlış olmaz.

Makyaj yapmaya başlayan Suri spor ama eskisine ve annesine oranla daha bohem tarzdaki kıyafetleriyle dikkat çekiyor.

Ufacık yaşında bile Suri Cruise, giyimi kuşamıyla çok büyük ilgi çekiyordu. Hatta gösteri dünyasındaki birçok yetişkinin onun tarzından esinlendiği bile konuşuluyordu.

Suri küçücükken bir moda ikonuydu. Ama yaşı büyüdükçe daha rahat giyinmeye başladı. 

BU BENZERLİK NEDENİYLE TEKLİF YAĞIYOR
Biraz önce annesine ikizi kadar benzeyen bir ünlü kızından söz etmiştik. İşte o ünlü kızı Reese Witherspoon’un kızı Ava Philippe.

Ünlü oyuncunun Ryan Philippe ile yaptığı ve olaylı biten ilk evliliğinden dünyaya gelen Ava, gerçekten de yüz hatlarıyla sanki annesinin ikizi gibi. Genç kız buraya kadar anlattığımız diğer ‘kaderdaşlarından’ yani ünlü çocuklarından yaş olarak biraz daha büyük, 24 yaşında.

Genç kız ünlü annesine bu kadar benzediği için de sinemadan teklif üstüne teklif alıyor. Ama o yüksek öğrenimine devam ediyor ve henüz hangi alanda kariyer yapacağına karar vermiş değil.

Görünüşe göre Ava da giyim ve kuşam konusunda annesini örnek alıyor. Çok benzediği annesinin giyim tarzı genç kıza ilham veriyor.

Aslına bakılırsa annelerinin dış görünüşüyle uzaktan yakından hiç ilgisi olmayan bu çocukların ileride tarzlarını değiştirip değiştirmeyeceği henüz belli değil. Belki de gelecek yıllarda onlar da annelerinin yönlendirmesiyle ve tabii büyüyen yaşları gereği daha şık ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşacaklar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir